Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
Wedstrijdschema

zon 21 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb - zat 17 feb - zon 18 feb


laat schema zien voor  


21 januari | zaalhockey

Team Thuis/uit Tegen  reistijd Verz Spel Nr 
 
Dames 2 zaal LEEK  GHBS D2  14:10  14:40 8415
Sportcentrum Leek
De Schelp 35
9351NV LEEK
hal: veld 1
Dames 2 zaal LEEK  GHHC Groningen D2  16:10  16:40 8407
Sportcentrum Leek
De Schelp 35
9351NV LEEK
hal: veld 1
 
Meisjes 6E1 zaal ZUIDLAREN  Hockeyclub De Hondsrug M6E1 25   08:05  09:00 15652
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: 1
Meisjes 6E1 zaal ZUIDLAREN  GHHC Groningen M6E4 25   09:05  10:00 15713
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: 1
Meisjes 6E1 zaal ZUIDLAREN  Eemsmond M6E2 25   10:05  11:00 15678
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: 1
Meisjes 6E3 zaal GRONINGEN  H.V.A. M6E4 25   10:05  11:00 15727
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: 1
Meisjes 6E3 zaal GRONINGEN  MHC Daring-Veendam M6E1 25   11:05  12:00 15721
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: 1
Meisjes 6E3 zaal GRONINGEN  GHBS M6E2 25   11:35  12:30 15719
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: 1
Meisjes 8E2 zaal PATERSWOLDE  H.V.A. M8E1  09:00  09:30 15164
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes 8E2 zaal PATERSWOLDE  MHC Dash M8E2  13:10  13:40 15179
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
 
Meisjes A1 zaal PATERSWOLDE  MHC Roden MA2  14:50  15:20 16388
Fluiten: Reinout Schellekens (Veteranen A) en Albert Nienhuis (Veteranen A)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes A1 zaal PATERSWOLDE  GHBS MA3  17:20  17:50 16380
Fluiten: Patrick Boom (Veteranen A) en Dick ten Hoonte (Veteranen A)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes D3 zaal VEENDAM  MHC Roden MD1 40   08:40  09:50 11775
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
Meisjes D3 zaal VEENDAM  MHC Westerkwartier MD2 40   11:10  12:20 11930
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
Meisjes D4 zaal ZUIDLAREN  GHBS MD8 25   12:55  13:50 11753
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: 1
Meisjes D4 zaal ZUIDLAREN  MHC Dash MD3 25   15:25  16:20 11908
De Zwet
De Klencke 32
9472RN ZUIDLAREN
hal: 1
 
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL GHBS M8E2 - Westerkwartier M8E2  10:20  10:20 15192
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Daring M8E1 - HVA M8E1  11:10  11:10 15224
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Westerkwartier M8E2 - Dash M8E2  12:00  12:00 15137
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL GHBS M8E2 - Daring M8E1  12:50  12:50 15207
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Roden MA1 - Westerkwartier MA1  14:30  14:30 16384
Fluiten: Albert Nienhuis (Veteranen A) en Reinout Schellekens (Veteranen A)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL GHBS MA3 - Roden MA1  16:10  16:10 16392
Fluiten: Albert Nienhuis (Veteranen A) en Reinout Schellekens (Veteranen A)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Westerkwartier MA1 - Roden MA2  17:00  17:00 16396
Fluiten: Dick ten Hoonte (Veteranen A) en Patrick Boom (Veteranen A)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
 
Heren 1 zaal ASSEN  H.V.A. H1 30   13:00  14:00 12658
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: 1
Heren 1 zaal ASSEN  MHC Roden H1 30   14:40  15:40 12349
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: 1
Heren 2 zaal STADSKANAAL  Hoogeveen H2 45   13:35  14:50 16892
Spont
Gandhiplein 3
9501DB STADSKANAAL
hal: 1
Heren 2 zaal STADSKANAAL  Steenwijk H3 45   16:05  17:20 16884
Spont
Gandhiplein 3
9501DB STADSKANAAL
hal: 1
 
Jongens B1 zaal HEERENVEEN  GHHC Groningen JB3 50   14:35  15:55 9400
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Jongens B1 zaal HEERENVEEN  Mixed Hockey Club Leeuwarden JB1 50   16:15  17:35 10018
Sportstad Heerenveen
Abe Lenstra boulevard 23Q
8448JA HEERENVEEN
hal: veld 2 (achterin)
Jongens C1 zaal DRACHTEN  GHHC Groningen JC2 35   10:40  11:45 14657
Sportcentrum Drachten
Splitting 65
9202LD DRACHTEN
hal: 1
Jongens C1 zaal DRACHTEN  de Graspiepers JC1 35   12:20  13:25 14679
Sportcentrum Drachten
Splitting 65
9202LD DRACHTEN
hal: 1
Jongens C2 zaal GRONINGEN  MHC Roden JC1 25   15:35  16:30 12285
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: 1
Jongens C2 zaal GRONINGEN  GHBS JC2 25   17:15  18:10 12595
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: 1
Jongens D1 zaal EMMEN  Hockeyclub Emmen JD1 50   07:40  09:00 9542
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: 1
Jongens D1 zaal EMMEN  de Graspiepers JD1 50   09:20  10:40 9390
Bargeres
Calthornerbrink 2
7812HV EMMEN
hal: 1


Sponsoren

Agenda


18-1-2018

DB vergadering

1-2-2018

DB vergadering

15-2-2018

DB vergadering

8-3-2018

DB vergadering

22-3-2018

DB vergadering
Volledige agenda bekijken