Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 elftal keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB D en C keepers - Isak Hunneman
18:30 - 19:30 elftal keeperstraining Trainingsgroep V2 - AB A en B keepers - Isak Hunneman
19:30 - 20:30 JB1 Thomas Vasiluta V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Thomas Vasiluta V2
20:30 - 22:00 Trimhockey Monique Oosterbaan V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M8D4 Djoeke Overduin V1 - AB
17:30 - 18:30 MD1 Jos van Kimmenaede V2
17:30 - 18:30 MD2 Bram Scholte V2
17:30 - 18:30 MD3 Romy Slagter V1 - CD
18:00 - 19:00 JD1 Djoeke Overduin V1 - AB
18:30 - 19:30 MC1 Jos van Kimmenaede V2
18:30 - 19:30 MC2 Bram Scholte V2
18:30 - 19:30 MC3 Romy Slagter V1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Wouter Krielen V1 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Wouter Krielen V1 - AB
19:30 - 20:30 MB1 Jos van Kimmenaede V2
19:30 - 20:30 MB2 Bram Scholte V2
20:30 - 21:30 Dames 2 V1 - CD
20:30 - 21:30 Heren 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Wouter Krielen V1 - AB
20:30 - 21:30 MA1 Jos van Kimmenaede V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep Cyrille Verkuyl V1 - AB
16:00 - 17:00 MF1 Romy Slagter V1
16:00 - 17:00 MF2 Cyrille Verkuyl V1
16:00 - 17:00 MF3 Cyrille Verkuyl V1
17:00 - 18:00 J6E1 Cyrille Verkuyl
Sebastiaan Tuil
V2 - AB
17:00 - 18:00 JF1 Cyrille Verkuyl
Anne Olthof
V2 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Cyrille Verkuyl
Nina Cremer
V1
17:00 - 18:00 M6E2 Cyrille Verkuyl
Romy Slagter
V1
17:00 - 18:00 M6E3 Cyrille Verkuyl
Silke Jorna
V1
18:00 - 19:00 M8E1 Cyrille Verkuyl
Anne Olthof
V1
18:00 - 19:00 M8E2 Cyrille Verkuyl
Sebastiaan Tuil
V1
18:00 - 19:00 M8E3 Cyrille Verkuyl
Romy Slagter
V1
19:30 - 20:30 JB1 Jos van Kimmenaede V1 - CD
20:30 - 21:30 Veteranen A Jos van Kimmenaede V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M8D4 Djoeke Overduin V1 - CD
17:30 - 18:30 MD1 Jos van Kimmenaede V2
17:30 - 18:30 MD2 Thomas Breukel V2
17:30 - 18:30 MD3 Romy Slagter V1 - AB
18:00 - 19:00 JD1 Djoeke Overduin V1 - CD
18:30 - 19:30 MC1 Jos van Kimmenaede V2
18:30 - 19:30 MC2 Thomas Breukel V2
18:30 - 19:30 MC3 Romy Slagter V1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Wouter Krielen V1 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Wouter Krielen V1 - CD
19:30 - 20:30 Heren 2 Thomas Vasiluta V1 - AB
19:30 - 20:30 MB1 Jos van Kimmenaede V2
19:30 - 20:30 MB2 Thomas Breukel V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Thomas Vasiluta V1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Wouter Krielen V1 - CD
20:30 - 21:30 MA1 Jos van Kimmenaede V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 inloop- en techniektraining voor D8, E en F-jeugd Trainingsgroep V1 Heren 1 en Jong Dames 1
Sponsoren

Agenda


1-11-2017

scheidsrechter exame

Volledige agenda bekijken