header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 25-2-2019 t/m 23-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 Trimhockey Monique Oosterbaan V1
20:30 - 22:00 Veteranen A Monique Oosterbaan V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JD1 Sebastiaan Tuil V2 - CD
17:00 - 18:00 MD1 Lennaert Többen V2 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Isak Hünneman V1 - AB
18:00 - 19:00 MB3 Isak Hünneman V1 - AB
18:00 - 19:00 MC1 Tim Holtman V2 - CD
18:00 - 19:00 MC2 Lennaert Többen V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Wouter Krielen V1 - ABC
19:00 - 20:00 JB1 Tim Holtman V2 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Isak Hünneman V1 - D
19:00 - 20:00 MB1 Hillegonde van Dalsen-knol
Hillegonde van Dalsen-knol
V2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Wouter Krielen V1
20:00 - 21:30 Heren 2 Pieter Jan Gerrits
Thomas Poelman
V2 - CD
20:30 - 21:30 Dames 2 V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Trainingsgroep Trainingsgroep V1 - AB Maarten Salverda en Fleur Sinnige
15:00 - 16:00 MF3 Claudia van der Sterren V1 - CD
16:00 - 17:00 J8E1 Claudia van der Sterren V2 - AB
16:00 - 17:00 JF1 Hanne Scholte V2 - C
16:00 - 17:00 JF2 Lisanne Boer V2 - D
16:00 - 17:00 JF2 Hanne Scholte V2 - AB
16:00 - 17:00 MF1 Maarten Salverda V1 - AB
16:00 - 17:00 MF2 Fleur Sinnige V1 - CD
17:00 - 18:00 J6E1 Claudia van der Sterren V1 - C
17:00 - 18:00 M6E1 Lisanne Boer V1 - D
17:00 - 18:00 M6E2 Romy Slagter V1 - B
17:00 - 18:00 M6E3 Fleur Sinnige V1 - A
17:00 - 18:00 MD2 Merel Rijpkema V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Romy Slagter V1 - B
18:00 - 19:00 M8E2 Fleur Sinnige V1 - A
18:00 - 19:00 MC3 Merel Rijpkema V2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Merel Rijpkema V2 - CD
19:30 - 21:00 MA1 Maarten Salverda V1 Maarten Salverda
19:30 - 20:30 MB2 Romy Slagter V2 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen A Reinout Schellekens V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JD1 Sebastiaan Tuil V1 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Merel Rijpkema V2 - CD
17:00 - 18:00 MD1 Lennaert Többen V2 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Isak Hünneman V1 - AB
18:00 - 19:00 MB1 Isak Hünneman V1 - AB
18:00 - 19:00 MC1 Tim Holtman V2 - CD
18:00 - 19:00 MC2 Lennaert Többen V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Ingrid Wagenaar-everts V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Wouter Krielen V1 - ABC
19:00 - 20:30 JB1 Thomas Vasiluta
Pieter Jan Gerrits
V2 - AB Training samen met H2
19:00 - 20:00 Keeperstraining Isak Hünneman V1 - D
19:00 - 20:00 MB2 Tim Holtman V2 - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Wouter Krielen V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 inloop- en techniektraining voor D8, E en F-jeugd Trainingsgroep V1 Dames 1 & Heren 1