Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
Wedstrijdschema

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zon 10 feb - zon 3 mrt


laat schema zien voor  


19 januari | zaalhockey

Team Thuis/uit Tegen  reistijd Verz Spel Nr 
 
Meisjes 8E1 zaal PATERSWOLDE  GHHC Groningen M8E2  09:30  10:00 7448
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
Meisjes 8E1 zaal PATERSWOLDE  GHBS M8E1  13:40  14:10 7433
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
Meisjes 8E2 zaal PATERSWOLDE  MHC Westerkwartier M8E1  10:20  10:50 7478
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
Meisjes 8E2 zaal PATERSWOLDE  GHHC Groningen M8E4  12:50  13:20 7463
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
 
Meisjes B1 zaal PATERSWOLDE  Hattemse M.H.C. MB2  14:30  15:00 3328
Fluiten: Clementine te Braake (Dames 2) en Irene Thoman (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
Meisjes B1 zaal PATERSWOLDE  GHBS MB2  18:40  19:10 3469
Fluiten: Josien Struik (Dames 2) en Ellen Mak (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
Meisjes C3 zaal DELFZIJL  Eemsmond MC2 55   08:20  09:45 3283
Sporthal Brede School
Waddenweg 4
9933KH DELFZIJL
hal: veld 1
Meisjes C3 zaal DELFZIJL  GHBS MC8 55   10:00  11:25 3842
Sporthal Brede School
Waddenweg 4
9933KH DELFZIJL
hal: veld 1
 
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Groningen M8E2 - Groningen M8E4  11:40  11:40 7416
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Westerkwartier M8E1 - GHBS M8E1  12:30  12:30 7400
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL HVA MB1 - Emmen MB1  15:50  15:50 3606
Fluiten: Clementine te Braake (Dames 2) en Irene Thoman (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Zwolle MB4 - Hattem MB2  16:40  16:40 3882
Fluiten: Inge van den Akker - Scheek (Dames 2) en Hiske de Boer (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Emmen MB1 - GHBS MB2  17:30  17:30 3185
Fluiten: Hiske de Boer (Dames 2) en Inge van den Akker - Scheek (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL HVA MB1 - Zwolle MB4  18:20  18:20 3747
Fluiten: Josien Struik (Dames 2) en Ellen Mak (Dames 2)
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Geel


Sponsoren

Agenda


15-6-2019

jongste jeugd eindto


22-6-2019

Fam Toernooi 2019

Volledige agenda bekijken