Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
Wedstrijdschema

zon 24 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt


laat schema zien voor  


6 januari | zaalhockey

Team Thuis/uit Tegen  reistijd Uitslag Nr 
 
Meisjes 6E2 zaal PATERSWOLDE  GHHC Groningen ME4  09:30  10:00 7789
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes 6E2 zaal PATERSWOLDE  MHC Dash ME2  12:30  13:00 7778
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes 6E2 zaal PATERSWOLDE  GHHC Groningen ME1  13:30  14:00 7771
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
Meisjes 8E1 zaal VEENDAM  GHBS M8E1 40   10:30  11:40 7133
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
Meisjes 8E1 zaal VEENDAM  MHC Westerkwartier M8E1 40   12:10  13:20 7193
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
Meisjes 8E2 zaal VEENDAM  GHHC Groningen M8E2 40   11:20  12:30 7208
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
Meisjes 8E2 zaal VEENDAM  GHHC Groningen M8E4 40   13:00  14:10 7162
Indoorcentrum Veendam
Jan Salwaplein 1
9641LN VEENDAM
hal: Parkstadhal
 
Meisjes C1 zaal ASSEN  H.V.A. MC1 30   0  3 5266
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C1 zaal ASSEN  HC Eelde MC12C 30   2  1 5282
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal ASSEN  HC Eelde MC1 30   1  2 5282
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C12 zaal ASSEN  GHHC Groningen MC3 30   1  6 5172
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal BEDUM  HHC Quick Stick MC3 30   6  8 3569
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1
Meisjes C2 zaal BEDUM  Mixed Hockey Club Leeuwarden MC3 30   8  6 3710
De Beemden
Sportlaan 14
9781CL BEDUM
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal ASSEN  Mixed Hockey Club Leeuwarden MD2 30   2  1 3967
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes D1 zaal ASSEN  H.V.A. MD3 30   4  6 4239
De Timp
Thorbeckelaan 2
9402ER ASSEN
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal GRONINGEN  MHC Westerkwartier MD7 25   3  1 5188
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: veld 1
Meisjes D3 zaal GRONINGEN  GHBS MD10 25   3  0 5211
Beijum
Amkemaheerd 293
9736BV GRONINGEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL HVA ME2 - Groningen ME4  10:30  10:30 7797
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Dash ME2 - HVA ME2  11:00  11:00 7785
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Daring ME1 - Dash ME2  11:30  11:30 7820
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Groningen ME1 - Groningen ME4  12:00  12:00 7763
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL HVA ME2 - Daring ME1  12:30  12:30 7804
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen
ZAALBLOK PATERSWOLDE  ZAAL Daring ME1 - Groningen ME1  13:30  13:30 7813
De Marsch
Hooiweg 196
9765EM PATERSWOLDE
hal: Groen


Sponsoren

Agenda


13-3-2019

Coach avond HCE
voor alle coachs en managers
op 13 maart is een coach avond gepland.
is bedoeld voor alle mogelijke vragen 

26-3-2019

Jeugdcommissie overl


15-6-2019

jongste jeugd eindto


22-6-2019

Fam Toernooi 2019

Volledige agenda bekijken