Quicklinks
Inloggen
Contact
HC Eelde
hockey
Adres
HC Eelde
Hooiweg 196 B
9765 EM Paterswolde

050-3091407
terug naar vorige scherm
Teamindelingen volgend seizoen
Geplaatst op: 20-6-2018

Na de evaluaties van de trainers en coaches, de teamsamenstellingstrainingen van twee weken terug en nogmaals afstemming met de coaches, is dit de teamindeling voor het volgend seizoen:

Meisjes elftallen:

MA1:

Annalie Adams, Emmie Faber, Fleur Sinnige, Inte Meijering, Jildou Boom, Julia Verstijlen, Kiki Schellekens, Lisa Viswat, Nanda Nijboer, Noa Jeuring, Noor Strating, Sarah Heeling, Veerle Kroon, Wieteke de Jonge, Willemijn van Tol.

MB1:

Anne Olthof, Anne-Sophie Schaub, Anouk Kalfsbeek, Emma Verstijlen, Fien Strating, Marit Hoogstra, Marit Schijf, Marleine Tuil, Maud Sternsdorff, Mirre Rompcik, Nina Cremer, Silke Jorna, Suze Boer (K), Voske Luinge.

MB2:

Adinah Jacobs, Benthe Janssen, Carice Stoker, Dagmar Stoker, Dianne de Jong, Emma Heeling, Fien Hulshof, Floor de Jong, Karin Hingstman (K), Loes van der Veen, Milou Sinnema, Noortje van den Ham, Rosalie Jonker.

MB3:

Carmen Wilting, Charlotte Elzer, Jasmijn Remmers, Laura Roelofs, Noortje van der Put, Norah Lieben, Patchi Liem, Sophie ten Berge, Suzan Schellekens, Tirza Meinema, Willemijn Linde, Zoe Elce.

MC1:

Annelotte Pezij, Anniek Schijf, Dionne Sinnema, Elke Riemers, Emmily Nieuwenhuis, Jade Verhoof, Jikke Olthof, Lisan Kiers, Mare Lefrandt, Martha Ten Kate, Nicole Dijkman, Noor van Zanten, Susan Riemeijer, Valerie Pieters, Vera Drewes.

MC2:

Anouk Hijszeler, Brun Bonting, Carolien Vaszlovszky, Ellemijn Krol, Helena Koopmans, Imke Alkema, Jasmijn Gevers, Lieske Strating, Machteld Brouwer, Mare Bartelink, Nienke van der Ploeg, Phine Stevens, Roos Lefrandt, Rosefien van Tol, Skylar del Grosso.

MC3:

Anouk Bollema, Dominique Lamein, Eva Koster, Evelien Folkers, Ghislaine Eussen, Jip Boerema, Lieke Groen, Lisanne de Heij, Lisanne Kroes, Marit Veldhuis, Marnel Feitsma, Mette Hartlief, Mira Uphoff, Sanne De Jong, Yente Meinema.

MD1:

Doreen Pieters, Elsbeth van der Weide, Emma Kolstein, Feline Schoonhoven, Hanne van der Ploeg, Hiske Dik, Isis Abee, Josephine Bodewes, Livia Lefrandt, Mare Glas, Nila Jools Haanstra, Rosa Jacobs, Tessel Schellekens, Uma Gambhirsingh.

MD2:

AnneLaura Kruisman, Annemoon Nieman, Clarice Darling, Elke Wagenaar, Emilie Heikens, Esmee Veldhuis, Eva Drenth, Jailan Mohamad, Maartje Meinders, Marieke Folkers, Melissa Kamps, Noortje Freerks, Nynke Leverman, Sanne Koster, Tess IJpenburg.

MD3:

Edith van Deelen, Emma Diesing, Fien Bodewes, Hannah Hanekroot, Ike Borgman, Juliette Nieuwenhuis, Leonora Hornhuis, Lieke Barla, Maran Dol, Maud Gevers, Mik Boerema, Olivia Prinsen, Silke Middel, Sophie Smilda, Sophie van der Ham.

Jongens elftallen:

JB1:

reeds bekend gemaakt.

JD1:

Alexander Bouma, Chun Westmaas, Fabian Nieman, Jan Willem Wempe, Julius Raangs, Luuk Bronts, Marijn Riemers, Niels Middel, Pepijn van der Put, Rogier Swinkels, Rutger Hartman, Theis Leverman, Thijmen Elzer

 
 

Sponsoren

Agenda


9-1-2019

zaal clinic D+C jeug
Flyer volgt

Leuke en leerzame clinic o.l.v. Internationals
Alleen voor D + C jeugdleden

15-6-2019

jongste jeugd eindto

Volledige agenda bekijken